Menu
Your Cart

%100 Orjinal Ürünlere sahip olmak artık çok basit!

BlackBerry kulaklıkları

BlackBerry Bold Kulaklık
Ücretsiz Kargo!
BlackBerry Curve Kulaklık
Ücretsiz Kargo!
BlackBerry Keyone Kulaklık
Ücretsiz Kargo!
BlackBerry Q10, Z10, Z30 Kulaklık
Ücretsiz Kargo!
BlackBerry Torch Kulaklık
Ücretsiz Kargo!
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

BlackBerry Kulaklıkları

Teknoloji alanında oldukça köklü bir marka olan BlackBerry, hemen hemen her ürününde kalitesiyle kendisini göstermeyi başarabiliyor. BlackBerry ve diğer cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz BlackBerry kulaklıkları ise, fiyat ve performansı bir arada sunan ürünleri tercih edenlerin ilk seçimleri arasında yer alıyor. BlackBerry markasının piyasaya sürmüş olduğu kulaklık çeşitlerini sitemizde bulabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

BlackBerry Stereo Kulaklıklar

Standart görünümlü, uygun fiyatlı ve birçok işlevi yerine getiren stereo kulaklıklar, en çok tercih edilen BlackBerry kulaklıklarındandır. 3,5 mm kulaklık jak girişini destekleyen hemen hemen her cihaz ile BlackBerry stereo kulaklıkları kullanabilmeniz mümkündür. Genellikle firmanın bu ürünlerde yer verdiği renk seçenekleri siyah, siyah-gümüş ve beyazdır.

BlackBerry Kulakiçi Kulaklıklar

Şık ve zarif görünümleriyle dikkatleri çeken BlackBerry kulakiçi kulaklık modelleri, firmanın en çok rağbet gören kulaklık ürünlerindendir. Uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra, sundukları yüksek ses performansı nedeniyle BlackBerry kulakiçi kulaklıklar fiyat ve performans ürünleri arasında değerlendiriliyorlar.

Markanın en beğenilen ürünü olan BlackBerry Q serisi kumandalı kulakiçi kulaklıkları, 3,5 mm jaklı olarak geliştirilmiştir. Tasarımları sayesinde kulağınızda varlığını en az hissedeceğiniz kulakiçi kulaklık stili olacağından, rahat bir kullanım sunarlar. Ayrıca derin ve zengin bas sesi profiliyle, müzik dinleme deneyiminizi oldukça keyifli bir hale getirecektir. Sitemizde BlackBerry Q serisi veya diğer kulakiçi kulaklıkları bulabilir ve siparişlerinize bu ürünleri de ekleyebilirsiniz.

BlackBerry Bluetooth Kulaklıklar

BlackBerry, son yıllarda hem Pods kulaklıklar hem de telefon görüşmeleri için tek kulağınızda kullanabileceğiniz Bluetooth kulaklıklar tasarlamaya özen gösteriyor. Teknolojinin bir gerekliliği haline gelen kablosuz özellikli kulaklık seçeneklerini BlackBerry markasının kalitesiyle sitemizde bulabilirsiniz. Android, iOS ve diğer cihazlarla uyumla kullanabileceğiniz bu ürünlere ve çok daha fazlasına sistemimizdeki indirimleri takip ederek son derece uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.