Menu
Your Cart

%100 Orjinal Ürünlere sahip olmak artık çok basit!

Kulaklıklar

Cep Telefonu Kulaklıklar

Cep Telefonu Kulaklık, günümüzde akıllı telefona sahip olan herkes tarafından çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle gençler daha fazla kullanmaktadır. Kulaklığın pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar, kulak çevresi kulaklık, kulak içi kulaklık, kablosuz kulaklık, oyuncu kulaklığı ve profesyonel kulaklık olmaktadır. En yaygın kullanılan kulaklıklar ise, kulak içi kablolu telefon kulaklarıdır. Orijinal olanları çok kaliteli olur ve uzun süre bozulmaz. Ama ucuz olarak alınanları çok çabuk bozulur. Bir kulaklıktan ses gelmez veya temassızlık gibi sorunlar oluşabilir. Bu sebeple kulaklık seçerken çok ucuz almamak mantıklı olacaktır.

Kulak Çevresi Kulaklık

Kulak çevresi kulaklık modelleri, adı üstünde kulağınız tamamen çevreleyen kulaklıklardır. Bu kulaklığı kullanırken dışarıdan asla ses duyamazsınız. Bu kulaklık türü de dışarıya ses vermemektedir. Genellikle çok yer kapladığından dolayı fazla tercih edilmez. Ama çabuk bozulmaz. Firmamızda uygun fiyatlı olanları mevcuttur. Fiyatlar, markalara göre değişiklik göstermektedir.

Kablosuz Kulaklık

Diğer adı bluetooth kulaklık olmaktadır. Bu kulaklığın kullanımı diğerlerine göre biraz daha farklıdır. İlk olarak şarj kablonuz kulaklığınıza bağlı olmamalıdır. Daha sonra, kulaklığınızın güç düğmesine 2 saniye kadar basılı tutmanız gerekir. Kulaklığınızı bağlamak istediğiniz bluetooth cihazını seçmelisiniz. Bunun için telefonunuzun bluetoothu açık olmalıdır. Kulaklığınızda bulunan mod düğmesini bluetooth seçeneğine getirmelisiniz.

Eğer kulaklık doğru bir şekilde bluettoh moduna geçtiyse, üzerindeki ışık mavi renkte yanacaktır. Daha sonra kulaklığın, bağlan düğmesine iki saniye kadar basılı tutmalısınız. Kulaklığınız bluetooth keşif moduna geçtiği zaman, üzerindeki mavi ışık devamlı olarak yanıp sönmeye devam edecektir. Cihazınızın eşleştirme talimatları bulunur.

Bu talimatları takip etmelisiniz. Cihazınız kulaklığa bağlanmak için bir PIN isterse 4 adet ''0'' kullanabilirsiniz. Kulaklığınız başarılı bir şekilde bağlandığında ışıklar üç defa yanıp sönecektir. Bu kulaklık çeşidi çok tercih edilmektedir. Kablosuz olduğu için bozulma riski daha düşüktür. Fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli kablosuz kulaklıklar için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklık

Kulak içi kulaklık modelleri genellikle kablolu olarak mevcuttur. Kulak içi olduğu için sesi daha iyi iletmektedir. Kablosuz olanları da mevcuttur, fakat fiyat olarak biraz daha yüksektir ve kaybolma riski taşımaktadır. Ama çoğu zaman daha kaliteli olmaktadır. Kulak içi kulaklıkların pek çok çeşidi ve markası mevcuttur. En kaliteli markalar ve makul fiyatlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Kulaklık

Profesyonel kulaklık çeşitleri, söylendiği gibi profesyoneldir. Bu tarz kulaklık modeli, genellikle müzikle yoğun olarak ilgilenenler tarafından tercih edilir. Müzik stüdyoları, ses kayıtları dinleme gibi daha büyük ve profesyonel işlerde kullanılır. Aynı zamanda, kulaklık gerektiren mesleklerde kullanılır. İletişim, istihbarat gerektiren işlerde tercih edilmektedir. Normalde de tercih edenler mevcuttur. Bu kulaklık türü diğerlerine göre çok daha pahalıdır, çünkü, profesyoneldir ve uzun ömürlüdür.

Oyuncu Kulaklığı

İnternet üzerinde çok fazla oyun oynayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu kulaklık çeşitleri de pahalı olabilmektedir. Oyunlardaki, ses efektlerini, müzikleri tamamıyla iletir. Güçlü bir kulaklıktır. Ses frekansı yüksektir. Firmamızda oyuncu kulaklığı çeşitleri ve markaları de mevcuttur. Sizin kulaklık seçiminiz için bazı önerilerde bulunabiliriz.

Kulaklık Nasıl Satın Alınır?

Kulaklık satın almak için teknoloji mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Fakat günümüzde daha çok İnternet üzerinden alışveriş yapılmaktadır. Hem daha hızlıdır, hem de daha kolaydır. Firmamızda bu kulaklık çeşitleri hariç başka çeşitler de bulunmaktadır. Bunlar, kulak üstü kulaklık, çocuk kulaklıkları, ofis kulaklıkları, gürültü önleyici kulaklık, spor&fitness kulaklığı gibi çeşitler olmaktadır. En uygun fiyatlar için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.