Menu
Your Cart

%100 Orjinal Ürünlere sahip olmak artık çok basit!

Hakkımızda

Misyonumuz

 

Bitelefon.com.tr olarak,hepimizin ortak katılımı ve çabaları ile sürekli gelişme ve sürekli öğrenme anlayışı içerisinde müşteri istek ve beklentilerine,kalite standartlarına, talep edilen teslim sürelerine odaklı çalışarak tüm müşterilerimizi mutlu etmek gayretiyle
- Mümkün mertebe en düşük maliyet ve
- Tasarlanan yeni ürünler, ile ayakkabı,giyim,takı ve aksesuar sektöründe lider konumda olmak amacıyla, GÜVEN,  KALİTE,  HIZ ve "VERİMLİLİK" ilkelerinden ödün vermeden çalışıyoruz.

Vizyonumuz

 

Yoğun rekabet şartlarının yaşandığı iç ve dış pazarlarda rakiplerden hep bir adım ilerde olmak, kendi alanımızdaki yeniliklere öncülük etmek, kalıcı olmak, en büyükler arasında yer almak, istikrarlı ve kurumsal bir şirkette çalışmak amacıyla;

 •   Bütün iş süreçlerimizde Toplam Kalite Yaklaşımı ile hareket etmek,
  - Dünya Kalite Standartlarına uygun üretim ve tasarımlar ortaya çıkartmak,
  - Müşteri isteklerini doğru algılamak ve tam olarak karşılamak,
  - Zamanında teslim yapmak,
  - En düşük maliyetle, en yüksek verimliliği sağlamak,
  - Yönetici ve çalışanıyla beraber belirlenen ortak hedeflere ulaşmak azmi ve kararlılığını hep taşımak,
  - Sürekli iyileştirmeler ile işimizi ve kendimizi geliştirmek
  - Her çalışanımıza kendi sorumluluk alanında sürekli eğitim ile uzmanlık kazandırmak, şirketimizin temel amaçlarıdır. Bizim için müşteri memnuniyeti sunulan hizmet kalitesi kadar önemlidir.
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.