Menu
Your Cart

%100 Orjinal Ürünlere sahip olmak artık çok basit!

Blackberry Bataryalar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Blackberry Bataryalar

Mobil cihazların her biri, herhangi bir elektrik kaynağına bağlı olmadıklarından dolayı bataryaya ihtiyaç duyarlar. Cihaz için gerekli olan enerjiyi sağlayan bu aygıtlar, her marka cihazda yer alır. BlackBerry cihaz modellerinde de yer alan bu bataryalar, zaman içerisinde eskiyebilir ve ilk kullanıldıkları zamanki gibi performans veremeyebilirler. Bu durumlarda, cihazın bataryasının değiştirilmesi, yani yenilenmesi gerekir.

Eğer sizde cihaz bataryanızı yenilemek istiyorsanız, sitemizde yer alan BlackBerry bataryalara göz atabilirsiniz. Bu bataryalar arasından, cihazınıza uygun olanı satın alarak, uzun süreler kullanabilirsiniz.

BlackBerry Batarya Modelleri

BlackBerry cihazlar için çeşitli modellerde bataryaların bulunduğu sitemizde, cihazınız için en uygun bataryayı bulabilirsiniz. Kendi BlackBerry cihaz modeliniz ile birebir uyumlu batarya modelini bulmak için, BlackBerry kategorimize göz atabilirsiniz. Bu kategoriden, uyumlu bataryayı bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Fakat batarya modelini satın alırken, bataryanın cihazınız için üretilmiş olmasına ve tüm özelliklerinin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde batarya cihazınıza zarar verebilir veya çalışmayabilir.

Kaliteli ve Orijinal Ürün

Sitemizde satılmakta olan tüm BlackBerry batarya modelleri, tamamen orijinal halde sunulmaktadır. Ayrıca garantisi de bulunan ürünlerimizin her biri, resmi üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayede ürünlerin orijinal oluşu ve yüksek kalitesi sağlanmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz batarya modellerimizi, sitemiz üzerinden güvenle alabilirsiniz.

BlackBerry Batarya Fiyatları

BlackBerry cihazlar için uygun olan batarya modelleri, bataryanın sahip olduğu kapasiteye ve sürümüne göre farklı fiyatlarda olabilir. Fakat bataryanın fiyatını, hangi cihaz için kullanılacağı belirler. Bunun yanı sıra batarya fiyatını, dönemin döviz kuru da etkiler. Çünkü bataryalar, yurt dışından ithal olarak gelirler ve vergiler eklenerek satışa sunulurlar. Bu yüzden döviz durumu da batarya fiyatları üzerinde oldukça büyük bir etkendir. Fakat sitemizde sunulan modellerin tamamı, en uygun fiyat garantisiyle satılmaktadır.


Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.